Tvorba web stránok - Netblue

Komplexné webové riešenia

Tvoríme web stránky,E-commerce,PPC kampane,grafické riešenia,printový dizajn

Malé kreatívne štúdio, schopné veľkých vecí

Od roku 2017 tvoríme pre našich klientov moderné webstránky s dôrazom na responzivitu, rýchlosť a atraktívny dizajn.

Zastrešíme pre Vás celý proces počnúc výberom a registráciou domény, tvorbou vizuálneho návrhu a kompletnou realizáciou webstránky.

Každý projekt je pre nás jedinečná výzva, ktorej venujeme plné nasadenie a individuálny prístup. Naše služby sú vhodné pre všetkých, ktorí hľadajú efektívne a dostupné riešenie webovej stránky. Cenová flexibilita, poctivá práca a ľudský prístup sú u nás na prvom mieste. Naším cieľom je vytvoriť s klientom dlhodobý vzťah založený na svedomito odvedenej práci a dôvere.

Tvorba web stránok - Netblue

Čo ponúkame?

Návrh a tvorba webstránok. Webdizajn.

Tvorba webstránok


Webstránka je základ úspechu pre každý biznis. Vytvoríme Vám moderný web na mieru, počnúc landing page a malými prezentáciami, až po e-shopy a viacjazyčné rozsiahle weby s unikátnymi funkciami.

Grafický dizajn, grafické služby

Grafické služby


Práca s rastrovou a vektorovou grafikou je náš denný chlieb. Vaše nápady pretvoríme do grafickej podoby pre printové aj digitálne médiá. Potrebujete logo, banner, letáky, billboard alebo niečo špecifické? Kreativite sa medze nekladú.

Optimalizácia pre hyhľadávače - SEO

SEO


Neviete nájsť svoj web vo vyhľadávaní, dosahujete zlé priečky, alebo chcete predbehnúť konkurenciu? Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) je kľúčový nástroj na zlepšenie pozície vo vyhladávačoch a zvýšenie organickej návštevnosti Vašej stránky.

Údržba webstránok

Dlhodobá správa


Máte už svoj web, no nemá Vám ho kto spravovať? Udržíme Vašu stránku dlhodobo aktuálnu po obsahovej aj technickej stránke zabezpečením copywritingu, tvorbou grafického obsahu a zaistíme jeho plynulý chod.

Návrh aj realizácia na mieru
Moderný a atraktívny web
Responzívny dizajn
Optimaliázácia pre vyhľadávače
Záruka na dielo

Zaujali sme Vás?

Máte záujem o naše služby? Neváhajte nás kontaktovať. Cenovú ponuku na mieru Vám vypracujeme nezáväzne do 24 hodín. Popíšte nám čo najpodrobnejšie Vaše požiadavky na projekt pomocou kontaktného formulára nižšie. Niečo Vám nie je jasné? Radi zodpovieme všetky Vaše otázky.

Kontaktujte nás

Férové a flexibilné ceny

Pýtate sa koľko stojí vytvorenie webstránky? Fixný cenník u nás nenájdete. Každý projekt naceníme individuálne podľa jeho technických a časových požiadaviek. Výsledná cena Vám bude jasná ešte pred podpisom zmluvy. Zaplatíte iba za to, čo reálne žiadate a využijete.

 • Landing page

  Podeľte sa o svoje služby so svetom. Landing page je jednostránková (skrolovacia) prezentácia, ktorá slúži na stručné odprezentovanie firmy, služby alebo produktu s využitím pútavej grafiky a silného textu. Približná doba dodania je cca 1 týždeň.

  Landing page od 290 €
 • "Bežná" web prezentácia

  Podnikať bez webstránky? To je v dnešnej dobe nemožné! Zaraďujeme sem webstránky obsahujúce spravidla 1 až 10 podstránok (napríklad: Úvod, O nás, Služby, Galéria, Kontakt). Takáto webstránka je skvelý nástroj na odprezentovanie Vašej firmy, služby alebo produktov. Navrhneme a vytvoríme moderný a responzívny web pre Vaše potreby s funkciami podľa Vášho výberu a zaplníme ho poskytnutým obsahom (alebo obsah vytvoríme my). Základná SEO optimalizácia a kompatibilita naprieč zariadeniami je samozrejmosť. Približná doba dodania sú cca 2 až 3 týždne.

  Webstránka od 450 €
 • Web na mieru

  Máte špecifické požiadavky? My zas máme radi výzvy! Do tejto kategórie spadajú webstránky s väčším množstvom jednotlivých alebo rozvetvených podstránok, viacjazyčným obsahom, obsiahlym blogom, komplexnými galériami alebo rôznymi inými funkciami. Webstránka tohoto druhu je pre Vás nevyhnutná, ak poskytujete napríklad väčšie množstvo služieb/produktov. Navrhneme a vytvoríme moderný a responzívny web na mieru, zaplníme ho obsahom od Vás, alebo ho vytvoríme my. Silná SEO optimalizácia a perfektná kompatibilita naprieč zariadeniami je samozrejmosť. Doba dodania sa pri takomto projekte pohybuje v rozmedzí 3 až 5 týždňov, v závislosti od komplikovanosti riešenia, požadovaných funkcií a dostupnosti obsahu (obsah dodáte kompletne/z časti vy, alebo bude jeho tvorba zverená nám).

  Web na meiru od 750 €
 • Internetový obchod

  Oslovte nových zákazníkov, predávajte online! Navrhneme a vytvoríme Vám internetový obchod na platforme Woocommerce pre Wordpress. Vzhľad obchodu si môžete si zvoliť z už hotových šablón, alebo Vám šablónu vytvoríme na mieru. Naimportujeme Vám produkty, nastavíme ceny, dopravu, platobné brány, feedy pre porovnávače, kvalitné SEO a čokoľvek, čo bude potrebné. Funkcie ako kategórie, vyhľadávanie, filtre, recenzie a newsletter sú samozrejmosťou. Doba dodania a výsledná cena silno závisia od počtu kategórií (podkategórií) a počtu produktov. V priemere sa jedná o časový úsek cca 4 až 6 týždňov. Na záver Vám pomôžeme e-shop "naštartovať" pomocou reklamy v sieti Google v hodnote 100€.

  Internetový obchod od 750 €
 • Web pre developerský projekt

  Odprezentujte Váš developerský projekt v najlepšom možnom svetle! Webové stránky pre developerské projekty patria medzi našu špecializáciu. Vytvoríme pútavý a moderný web na mieru, ktorý Váš projekt odlíši od konkurencie a osloví potenciálnych kupcov. Grafická identita, pútavé texty, interaktívne pôdorysy, mapy aj fotografie, virtuálne prehliadky, rezervačné formuláre, podstránky s informáciami a pôdorysmi pre každý byt a priestor, silná SEO optimalizácia a čokoľvek Vás len napadne! Dodacia doba a výsledná cena webu developerských projektov je značne variabilná a závisí od rozsahu stavby (počet blokov, respektíve podlaží a bytov) a od dostupnosti podkladových materiálov (vizualizácie, technické pôdorysy, cenníky, štandardy a pod.).

  Web pre developerský projekt od 1350 €
 • Dlhodobá správa webstránok

  Aktualizácie? Nechajte to na nás. Ponúkame možnosť dlhodobej spolupráce (najmenej 1 rok), počas ktorej udržíme Vašu webstránku aktuálnu po obsahovej aj technickej stránke. Nezáleží na tom, či Váš web beží na redakčnom systéme, alebo je napísaný "ručne". V čom to spočíva? Budeme vytvárať textový a grafický obsah pre stránku a sociálne siete, udržiavať web v plynulom a bezpečnom chode aktualizáciami systému. Alebo čokoľvek, na čom sa dohodneme ak je to v našich silách.

  Dlhodobá správa od 80 €/mesiac

ALCHEMAS

Komplexné finančné služby

Druh projektu: Web na mieru

Úkony: návrh a kompletná realizácia, SEO, grafické práce

Realizácia: 2020

RosenHAUS

Moderné bývanie v Bratislavskej Vrakuni

Druh projektu: Web stránka developerského projektu

Úkony: návrh a kompletná realizácia, copywriting, SEO, grafické práce, pravidelná údržba a starostlivosť o web stránku.

Realizácia: 2020

Rezidencia Ruža

Štýlové bývanie v Ružomberku

Druh projektu: Web stránka developerského projektu

Úkony: návrh a kompletná realizácia, copywriting, SEO, grafické práce, pravidelné údržby web stránky.

Realizácia: 2020

SIKK STORE

Streetwearový e-shop

Druh projektu: Internetový obchod (viacjazyčný)

Úkony: návrh a kompletná realizácia, copywriting (Slovenčina + angličtina), import produktov, SEO, grafické práce, nastavenie sociálnych sietí a kampaní Google Ads, pravidelné údržby web stránky.

Realizácia: 2018

GalvaniHOME

Novostavba v Bratislavskom Ružinove

Druh projektu: Webstránka developerského projektu

Úkony: návrh a kompletná realizácia, copywriting, grafické práce, spracovanie pôdorysov, SEO, dlhodobá údržba webstránky a pravidelné aktualizácie obsahu

Realizácia: 2019

AM-PRO Players agency

Hráčska, futbalová agentúra

Druh projektu: Web na mieru (viacjazyčný)

Úkony: návrh a kompletná realizácia, spracovanie obsahu, SEO, dlhodobá údržba webstránky a aktualizácie obsahu, kampane Google Ads

Realizácia: 2018

Izba Číslo 13

Escape room v Bratislave

Druh projektu: Web na mieru (viacjazyčný)

Úkony: návrh a kompletná realizácia, spracovanie obsahu, SEO, dlhodobá údržba webstránky a aktualizácie obsahu, kampane Google Ads

Realizácia: 2018

Meštiansky Dom vo Zvolene

História v novom šate

Druh projektu: Web na mieru (viacjazyčný)

Úkony: návrh a kompletná realizácia, spracovanie obsahu, SEO, dlhodobá údržba webstránky a aktualizácie obsahu, kampane Google Ads

Realizácia: 2019

Rezidencia Kyjevská

Moderné bývanie v Leviciach

Druh projektu: Webstránka developerského projektu

Úkony: návrh a kompletná realizácia, copywriting, grafické práce, spracovanie pôdorysov, SEO, dlhodobá údržba webstránky a pravidelné aktualizácie obsahu

Realizácia: 2019

MartinDevelopment

Developer bytových a polyfunkčných objektov

Druh projektu: Prezentácia (viacjazyčná)

Úkony: návrh a kompletná realizácia, copywriting, grafické práce, preklady do Angličtiny, SEO, dlhodobá údržba webstránky a pravidelné aktualizácie obsahu

Realizácia: 2019

MMTel servis

Servis mobilných telefónov a inej elektroniky

Druh projektu: Web na mieru (rozsiahly)

Úkony: návrh a kompletná realizácia, copywriting, grafické práce, pravidelné SEO audity, dlhodobá údržba webstránky a pravidelné aktualizácie obsahu

Realizácia: 2018

Vila GrandVue

Luxusné bývanie s krásnymi výhľadmi

Druh projektu: Webstránka developerského projektu

Úkony: návrh a kompletná realizácia, copywriting, grafické práce, SEO, dlhodobá údržba webstránky a pravidelné aktualizácie obsahu

Realizácia: 2019

Ambulancia happyderma

Špecializovaná detská kožná ambulancia

Druh projektu: Prezentácia

Úkony: návrh a kompletná realizácia, vlastný redakčný systém, preklady, grafické práce, SEO

Realizácia: 2017

Agentúra Tetralogos

Curlingové eventy na Slovensku

Druh projektu: Landing page (prezentácia firmy)

Úkony: návrh a kompletná realizácia, copywriting, logo, grafické práce, sociálnych siete, kampane Google Ads, pravidelné údržby webu.

Realizácia: 2020

MartinDevelopment
Ampro Players Agency
MMTel Servis
Ninety9
LZ Čech
Tetralogos agentúra